piernikiZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zarządy SU zorganizowały kiermasz świątecznych wypieków, na którym królowały pierniki. Już od rana korytarze szkoły wypełnił zapach korzennych przypraw. Wypieki cieszyły się dużym powodzeniem wśród kupujących.
Bardzo dziękujemy rodzicom i uczniom za zaangażowanie i wsparcie akcji SU - kiermasz piernikowy. Dochód ze sprzedaży świątecznych wypieków zostanie przeznaczony na działalność samorządową.

wybory do samorządu22 września odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klasami przystępowali do głosowania. Komisja licząca trzy osoby, rozdawała karty do głosowania. Na każdej karcie znajdowały się nazwiska pięciu kandydatów i trzeba było postawić znak „X” przy wybranym kandydacie. Można było zagłosować tylko na jedną osobę. Wybory trwały całą godzinę lekcyjną. Komisja segregowała karty i liczyła głosy. Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego zakwalifikowały się trzy osoby:

PRZEWODNICZĄCA- Głodek Julia-klasa VII,
I ZASTĘPCA-Gracka Maria-klasa VI b,
II ZASTĘPCA- Gruszczyńska Zuzanna - klasa VIII,
CZŁONKOWIE: Nikola Kosko-kl.VI b i Hanna Stasiak-kl. VII.

Opiekunowie: Ewa Witkowska, Alicja Pokorna i Anna Depta życzą owocnej współpracy.

piekne dzikie krokusy 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski rozstrzygnął dwa konkursy:
– Indywidualny - na najzabawniejsze przebranie - tu najlepszy okazał się Eryk Marzec z klasy Va.
- Akcję Zgrana klasa- zabawne przebrania. Klasa, w której było najwięcej przebranych uczniów – WYGRAŁA. Zwyciężyła klasa IV- GRATULACJE.
Dzień 21 MARCA był dniem bez:
-pytania,
-kartkówek,
-sprawdzianów,
-prac klasowych,
-zadań domowych.

Pierwszy wiosenny spacerem po miejscowości zakończył nasze świętowanie.

5e4d505b754f3 o large16 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz pączków i faworków. W TŁUSTY CZWARTEK prawie wszyscy pochłaniają duże ilości pączków. Według przesądu, jeśli ktoś w ten dzień nie zje ani jednego pączka, to w dalszej części roku nie będzie mu się wiodło.
Zatem miniony czwartek był jednym z ulubionych dla naszych uczniów. Nie licząc kalorii wszyscy zajadali się pączkami.

Kochani Rodzice, dziękujemy!