piekne dzikie krokusy 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski rozstrzygnął dwa konkursy:
– Indywidualny - na najzabawniejsze przebranie - tu najlepszy okazał się Eryk Marzec z klasy Va.
- Akcję Zgrana klasa- zabawne przebrania. Klasa, w której było najwięcej przebranych uczniów – WYGRAŁA. Zwyciężyła klasa IV- GRATULACJE.
Dzień 21 MARCA był dniem bez:
-pytania,
-kartkówek,
-sprawdzianów,
-prac klasowych,
-zadań domowych.

Pierwszy wiosenny spacerem po miejscowości zakończył nasze świętowanie.

5e4d505b754f3 o large16 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz pączków i faworków. W TŁUSTY CZWARTEK prawie wszyscy pochłaniają duże ilości pączków. Według przesądu, jeśli ktoś w ten dzień nie zje ani jednego pączka, to w dalszej części roku nie będzie mu się wiodło.
Zatem miniony czwartek był jednym z ulubionych dla naszych uczniów. Nie licząc kalorii wszyscy zajadali się pączkami.

Kochani Rodzice, dziękujemy!

walentynki 001W tym dniu w naszej szkole panował wspaniały nastrój, przepełniony miłością, przyjaźnią i sympatią. Podobnie jak w latach ubiegłych Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Każdy z uczniów mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. W dniu Św. Walentego korespondencja została doręczona do adresatów. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Poczta cieszyła się dużą popularnością. Mnóstwo miłych słów i pozytywny przekaz wprawił nas w doskonały nastrój.

pobrane26 stycznia, po ciężkiej pracy w I półroczu, odbyła się ZABAWA KARNAWAŁOWA dla klas IV-VIII. Celem imprezy była integracja społeczności szkolnej, przybliżenie tradycji i zwyczajów związanych z karnawałem, dostarczenie radości z wcielenia się w role różnych postaci. Było wielu przebierańców. Nie zabrakło wyobraźni. Uczestnicy przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, mieniące się cekinami, różnymi świecidełkami. Podczas dyskoteki nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, czy też węża. Uczniowie bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował pan Grzegorz Banaszkiewicz. Samorząd Uczniowski także podczas dyskoteki karnawałowej sklepik z ciastem i napojami.
Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni,