wybory do samorządu22 września odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klasami przystępowali do głosowania. Komisja licząca trzy osoby, rozdawała karty do głosowania. Na każdej karcie znajdowały się nazwiska pięciu kandydatów i trzeba było postawić znak „X” przy wybranym kandydacie. Można było zagłosować tylko na jedną osobę. Wybory trwały całą godzinę lekcyjną. Komisja segregowała karty i liczyła głosy. Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego zakwalifikowały się trzy osoby:

PRZEWODNICZĄCA- Głodek Julia-klasa VII,
I ZASTĘPCA-Gracka Maria-klasa VI b,
II ZASTĘPCA- Gruszczyńska Zuzanna - klasa VIII,
CZŁONKOWIE: Nikola Kosko-kl.VI b i Hanna Stasiak-kl. VII.

Opiekunowie: Ewa Witkowska, Alicja Pokorna i Anna Depta życzą owocnej współpracy.

piekne dzikie krokusy 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski rozstrzygnął dwa konkursy:
– Indywidualny - na najzabawniejsze przebranie - tu najlepszy okazał się Eryk Marzec z klasy Va.
- Akcję Zgrana klasa- zabawne przebrania. Klasa, w której było najwięcej przebranych uczniów – WYGRAŁA. Zwyciężyła klasa IV- GRATULACJE.
Dzień 21 MARCA był dniem bez:
-pytania,
-kartkówek,
-sprawdzianów,
-prac klasowych,
-zadań domowych.

Pierwszy wiosenny spacerem po miejscowości zakończył nasze świętowanie.

5e4d505b754f3 o large16 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz pączków i faworków. W TŁUSTY CZWARTEK prawie wszyscy pochłaniają duże ilości pączków. Według przesądu, jeśli ktoś w ten dzień nie zje ani jednego pączka, to w dalszej części roku nie będzie mu się wiodło.
Zatem miniony czwartek był jednym z ulubionych dla naszych uczniów. Nie licząc kalorii wszyscy zajadali się pączkami.

Kochani Rodzice, dziękujemy!

walentynki 001W tym dniu w naszej szkole panował wspaniały nastrój, przepełniony miłością, przyjaźnią i sympatią. Podobnie jak w latach ubiegłych Samorząd Uczniowski zorganizował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Każdy z uczniów mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. W dniu Św. Walentego korespondencja została doręczona do adresatów. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Poczta cieszyła się dużą popularnością. Mnóstwo miłych słów i pozytywny przekaz wprawił nas w doskonały nastrój.