piłkaDnia 21 października w Szkole Podstawowej nr 20 w Gorzowie Wlkp. odbył się kolejny turniej z cyklu 20 CUP w którym wzięło udział 6 drużyn w tym z naszej szkoły: SP 21 Gorzów Wlkp., SP Różanki, SP 54 Szczecin, SP Kłodawa, SP 20 I, SP 20 II. Podczas turnieju liczni zgromadzeni kibice oraz drużyny oczekujące na kolejne mecze byli świadkami bardzo zaciętych meczów i walki do samego końca o jak najlepsze miejsce. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce w turnieju !!! Było wiele pięknych bramek, widowiskowych akcji oraz niesamowitych obron bramkarskich.

Podczas całego turnieju zawodnicy rywalizowali także o miano króla strzelców, najlepszego bramkarza oraz nagrodę objawienia turnieju i właśnie nasz zawodnik Aleksander Cupryniak otrzymał nagrodę „Objawienia turnieju”.

Turniej piłki nożnej w Gorzowie Wlkp.