00120 maja 2022 roku, w Szkole Podstawowej w Kłodawie, odbyła się VI edycja Konkursu „Gmina KŁODAWA - Moja Mała Ojczyzna”. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tworzeniu prac dotyczących działań ekologicznych, obecnie i w przyszłości, na terenie naszej gminy. Wykonane zadania prezentowali w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie klas 1-4 przygotowali prace plastyczne na temat ”Najpiękniejsza atrakcja przyrodnicza gminy Kłodawa”. Druga grupa wiekowa z klas 4-6 prezentowała plakaty ”Eko-gmina przyszłości”. Trzeci zespół przedstawił prezentację multimedialną - ”Eko-gmina przyszłości”. Wójt Gminy Kłodawa Anna Mołodciak z Grzegorzem Zapytowskim uczestniczyli w etapie finałowym konkursu oraz wręczyli nagrody finalistom. Laureatkami konkursu z naszej szkoły zostały Anna Grzegocka , Maria Rafalska, Alicja Ostrowska, Aleksander Kolan, Sylwia Leszczyk, Oliwia Michałowicz.
Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym.

Gmina  Kłodawa-Moja Mała Ojczyzna